Популярний у США сервіс-центр Rescuecom спростовує надійність лаптопів Apple, назвавши лідерами Samsung та Lenovo

Хоча звіти Rescuecom минулих років демонстрували відставання Samsung від багаторічного лідера – Apple.

Популярний у США сервіс ремонту комп’ютерів і техпідтримки в черговому огляді Computer Reliability Report 2018 найнадійнішої продукції дійшов висновку, що вона продається під брендом Samsung. На думку сервісменів, техніка саме цієї компанії сьогодні забезпечує максимум технологій за менші гроші. Хоча звіти Rescuecom минулих років демонстрували відставання Samsung від багаторічного лідера – Apple.

«Samsung продовжує вражати, значно інвестуючи в поліпшення якості. Apple, трильйонний технологічний гігант, продовжує залишатися лідером за якістю та інноваціями, – йдеться у звіті. – Решті вендорів доведеться поборотися, щоб залишитися актуальними».

Щорічно у звіті Computer Reliability Report компанії Rescuecom публікується рейтинг надійності, де бренди сортують за трьома основними параметрами. Перший (третя колонка в таблиці) відображає відсоток дзвінків користувачів з проблемами щодо техніки бренду. Другий фактор – співвідношення кількості проданих комп’ютерів бренду до кількості заявок на ремонт цього бренду. Третій фактор – рейтинг надійності від Rescuecom.

Після лідера цьогорічного рейтингу надійності комп’ютерів Samsung йде Lenovo. Комп’ютери від Apple за надійністю отримали третє місце, а четверте посіли машини від Dell.

Замикають топ-8 найнадійніших комп’ютерів рішення від Microsoft, HP, Acer та Asus.