Популярний менеджер паролів LastPass серйозно змінив можливості безкоштовних акаунтів

Головна зміна торкнулася використовуваних гаджетів – за новими умовами, безкоштовно LastPass буде доступний на якомусь одному типі гаджетів

Додатком LastPass користуються близько 20 млн юзерів, і він нещодавно змінив умови використання безкоштовних акаунтів. Користувачі отримали серйозні обмеження в можливостях. Умови почнуть діяти з 16 березня 2021 року.

Головна зміна торкнулася використовуваних гаджетів – за новими умовами, безкоштовно LastPass буде доступний на якомусь одному типі гаджетів – комп’ютерах (настільні ПК та ноутбуки) або мобільних пристроях (смартфонах, смарт-годинниках, планшетах).

Юзер комп’ютерів зможе вільно користуватися LastPass на своєму ноутбуку, настільному ПК, на комп’ютерах друзів чи батьків тощо. Однак такий юзер не зможе використовувати LastPass на смартфоні чи планшеті.

Якщо юзер вибере своєю платформою мобільні гаджети, тоді LastPass для нього буде доступний на смартфонах iPhone та Android, планшетах, смарт-годинниках. Однак він не зможе в безкоштовному акаунті користуватися LastPass на комп’ютерах.

Вибір платформи здійснюватиметься автоматично після 16 березня за допомогою першого логіну. З якого пристрою юзер скористається LastPass вперше після цієї дати, така буде вважатися його стандартною платформою. При цьому розробники надають три можливості змінити платформу в майбутньому.

Також після 17 березня для юзерів безкоштовних акаунтів зникне підтримка електронною поштою. Вона залишиться тільки для преміум- та сімейних акаунтів. Юзерам безкоштовних акаунтів пропонується користуватися онлайновим центром підтримки Support Center та форумом LastPass Community.

Вартість платних акаунтів LastPass складає 3 євро на місяць для одного користувача та 4 євро – для сімейної передплати на шість осіб. Тимчасово юзери безкоштовних акаунтів можуть перейти на платну версію за ціною 2,25 євро на місяць, при цьому оплата зніметься відразу за рік.