Субота, 2 Грудня, 2023

Samsung розробив зарядку, яка в 10 разів потужніша за ринкові

За останні півтора десятка років батареї смартфонів стали значно об’ємнішими, а зарядки – швидшими, але у 2019-му на ринку з’являються зарядні пристрої з неймовірною потужністю. Поки бюджетники миряться з 10-ватними зарядками, а власники флагманів використовують 40- і 50-ватні, Samsung презентує контролер потужністю в 100 Вт.

На ринок вийшло відразу два пристрої на платформі eFlash: SE8A і MM101. Обидві моделі підтримують Power Delivery, працюють через USB Type-C і можуть видавати стабільно 5 Ампер при напрузі у 20 Вольт.

Для захисту від сторонніх зарядних пристроїв у контролери вбудовано модуль Secure Element, які підтримує шифрування особистих даних і зберігання ключа безпеки. Модель MM101 навіть вміє вимірювати вологість повітря, щоб забезпечити безпеку процесу заряджання.

Надпотужні зарядки розроблені для ноутбуків, смартфонів і ПК. SE8A незабаром можна очікувати на ринку (уже на конвеєрному виробництві), а MM101 проходить фінішні випробування.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися