Вівторок, 18 Червня, 2024

Фотокамери проти повторних знімків

Німецький дизайнер Філіп Шмітт створив за допомогою 3D-принтера фотокамеру, яка блокує можливість зробити знімок у місцях, де часто фотографують.

Пристрій Camera Restricta являє собою смартфон і мікроконтролер з динаміками, вбудованими в корпус фотоапарата, який надрукований на 3D-принтері. Смартфон виступає в ролі керуючого пристрою і дисплея. При цьому на телефон встановлюється спеціальний додаток, розроблений Шміттом. Програма реєструє за допомогою GPS місцеположення гаджета і шукає на популярних фотосервісах Flickr і Panoramio фотографії, зроблені в радіусі 35 метрів від цього місця. Якщо подібних знімків виявляється занадто багато, камера блокує свою роботу, і на екрані з’являється відповідний заборонний знак.

Оскільки камера з включеним додатком оновлює інформацію постійно, у пристрій також вбудовані динаміки, які починають видавати тріск, коли користувач знаходиться в популярному для фотографів місці. Чим більше геотегів навколо, тим сильніше тріск. Камера також уміє забороняти зйомку в місцях, де це обмежено нормативно-правовими актами.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися