Середа, 28 Лютого, 2024

Повільний інтернет – це ніби переглянути фільм жахів

Шестисекундна затримка в завантаженні відео провокує таку ж реакцію, як фільми жахів. Про це кажуть дослідники з Ericsson, які змусили учасників експерименту дивитися відео на смартфоні. Коли відео гальмує, частота серцебиття збільшується на 38%.

Під час експерименту фахівці заміряли пульс, рівень активності мозку і швидкість руху очей у користувачів смартфона, які виконували завдання. Учасники дивилися відео з різним ступенем гальмування. Виявилося, що шести секунд затримки в завантаженні ролика достатньо, щоб організм відреагував на неї так само, як на фільм жахів або математичне рівняння. Це сильніше, ніж при знаходженні на краю скелі у віртуальній реальності:

Якщо оператор забезпечить якісне та швидке з’єднання, пише компанія Ericsson у звіті, то він отримає «позитивний емоційний відгук і збільшення залученості». Експеримент на добровольцях проводився в Копенгагені, де мобільний інтернет зазвичай працює без перебоїв: у Данії швидкість мобільного інтернету у 2014 році становила в середньому 22,3 мегабіта на секунду, що було кращим показником у світі.

Кілька інших фактів зі звіту Ericsson за 4 квартал 2015 року:

  • у 4 кварталі 2015 року кількість абонентів мобільного зв’язку збільшилася на 68 мільйонів, із них в Індії – 21 мільйон, у Китаї – 6 мільйонів, у М’янмі – 5 мільйонів і в Нігерії – 3 мільйони;
  • загальна кількість абонентів мобільного зв’язку склала 7,3 мільярда і зрівнялася з кількістю людей на планеті;
  • трафік у 4 кварталі 2015 року зріс на 65% проти аналогічного періоду 2014 року;
  • у світі – один мільярд абонентів LTE, за останні три місяці 2015 року їхня кількість збільшилася на 160 мільйонів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися