Понеділок, 20 Травня, 2024

Один з найцінніших NFT-активів зараз майже нічого не коштує

Поки Google відкрив свою платформу Android для бізнесу з NFT, практика показує, що заробіток на володінні цифровими токенами є мрією. Один з найцінніших NFT-активів – набір зображень Bored Ape – впав останніми днями до свого багаторічного мінімуму. Ці картинки, які на піку оцінювалися у мільйони доларів, зараз майже нічого не коштують.

Лише в 2021 році одну мавпу з колекції JPG-файлів Bored Ape продали за $3 408 000. Днями іншу картинку з цієї колекції продали за 52 000 доларів.

ApeCoin, валюта віртуального світу виробника Bored Apes Yuga Labs, також впала в ціні, втративши 93 відсотки своєї ринкової капіталізації в 7,6 мільярда доларів у квітні 2022 року.

Експерти видання Futurism кажуть, що колекція Bored Apes перетворилася із символу статусу, схваленого знаменитостями, на нагадування про те, що ринок NFT все ще існує у 2023 році, незважаючи на стрімке падіння інтересу .

Інший приклад падіння цінності NFT надає історія співака Джастіна Бібера. В 2022 році він придбав картинку Bored Ape #3001 за 1,3 мільйона доларів. Зараз вона коштує лише близько 60 000 доларів, що робить її вражаюче жахливою інвестицією.

Баскетбольна зірка американської ліги NBA Стівен Каррі також придбав в 2021 році картинку із колекції Bored Ape. За неї він заплатив $180 000, сьогодні ж її оцінюються лише у третину від цієї цифри.

Бібер, Періс Хілтон і Мадонна, а також низка інших інвесторів, подали колективний позов у грудні 2022 року, стверджуючи, що їх обдурили, щоб купити NFT. Вони вказували, що до покупки заохочували інші знаменитості, які не розголошували, що це були фінансові інвестиції.

Інші проекти NFT йдуть ще гірше. Яхт-клуб Bored Ape все ще залишається однією з найцінніших колекцій NFT на OpenSea, і ціни на Bored Ape дещо відновилися з початку цього місяця. Але колекціонерам тепер доведеться боротися з тим фактом, що їхні колись бажані NFT можуть залишивши величезну діру в їхніх кишенях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися