Неділя, 3 Березня, 2024

Представлено кросівки, що видобувають криптовалюту

Концепцію «займайся фізкультурою та заробляй» адаптували до криптовалюти. Компанія Step’n пропонує однойменну мобільну гру, в якій користувачі можуть заробляти нагороди та криптогроші за пройдені кілометри. Так кожна щоденна прогулянка, ходьба чи біг потенційно може заробити гроші.

Проект Step’n пропонує нагороджувати користувачів двома токенами: GST (Green Satoshi Token) і GMT (Stepn, токен управління). Ці два токени мають кілька корисних функцій у додатку, наприклад, створення нових кросівок, розблокування певних дорогоцінних каменів для покращення  взуття або просто для перепродажу через традиційні канали криптовалюти.

Токен управління GMT дозволяє користувачам голосувати за майбутній курс компанії, маючи два основних варіанти: купувати компенсацію вуглецевого сліду (для продовження виробництва токенів) або отримувати дивіденди на основі результатів Step’n.

Весь принцип Step’n заснований на взутті, що набуває форми NFT. Кожна пара таких кросівок має специфічні характеристики, систему раритетів і навіть рівні.

Залежно від характеру своєї активності користувачі мають вибрати між чотирма типами взуття: Walker (від 1 до 6 км/год), Jogger (від 4 до 10 км/год), Runner (від 8 до 20 км/год) і тренажер (від 1 до 20 км/год). В залежності від взуття та їх «енергетичного» рівня, користувачі не зможуть перевищити певний часовий ліміт використання.

Взуття має різні характеристики за чотирма атрибутами: ефективність, удача, комфорт і стійкість. Ефективність дозволить максимально використовувати час, щоб збільшити заробіток GST-токенів. Удача дозволить отримати бонуси в кінці прогулянки або бігу. Комфорт покращує заробіток GMT-токенів, а стійкість зменшує витрати на ремонт взуття. Тому що навіть зношеність вашого взуття є фактором, який доведеться враховувати.

Залежно від можливостей і цілей користувача, найдешевше сумісне взуття зараз коштує 8,3 Solana (або близько 830 доларів). Таким чином, початкові інвестиції є значними.

Обліковий запис Step’n у Twitter припускає, що цього тижня стане відомо про партнерство зі спортивними подіями або брендами, які використовують криптовалюту додатка.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися