Понеділок, 11 Грудня, 2023

При встановленні Windows 10 вимагають номер телефону

Наступний випуск Windows 10 Build 17063 отримав додатковий етап під час установлення, і пропустити його неможливо. На ньому необхідно буде ввести свій телефонний номер. Єдина можливість не вказувати номер – взагалі відмовитися від установлення цієї версії.

На екрані, де потрібно вводити номер, виведено напис: «З’єднайте свій телефон та ПК. Windows любить усі ваші пристрої, отримайте важливі додатки, які допоможуть краще працювати на всіх ваших гаджетах».

Після введення номера на мобільний надходить SMS з підтвердженням. Таке об’єднання дозволить скористатися, наприклад, додатком «Продовжити на ПК». Із цією утилітою можна облишити роботу на мобільному та продовжити її з того ж місця на комп’ютері.

Випуски Windows 10 вже вимагали номер телефону, але при цьому надавали опцію пропустити його введення. Деякі користувачі, які встановили версію 17063, припускають, що відсутність у ній можливості пропуску є багом. На їхню думку, розробники помилково зробили кнопку «Пропустити» невидимою.

5 КОМЕНТАРІ

 1. Имею уже установленную эту версию через обновление и ничего подобного не было.

  • ну написано ведь – “при установке”, а не обновлении

  • Не нравится мне Win 10, я отказался от 10, установил 7, затем 8.1
   (Кстати Win 8.1 стоковая)

   • Интересный выбор. А мне наоборот десятка очень нравится. По субъективным ощущениям она шустрее семерки

    • Не хочу я устанавливать, а странно почему ты так думаешь, ведь у нас на компьютере стоял win 10 с кучей файлов, с 4-ядерным процессором по 2.60 gb на 150 gb разделе, из-за чего он медлил. Вот и захотел 7.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися