При встановленні Windows 10 вимагають номер телефону

Випуски Windows 10 вже вимагали номер телефону, але при цьому надавали опцію пропустити його введення.

Наступний випуск Windows 10 Build 17063 отримав додатковий етап під час установлення, і пропустити його неможливо. На ньому необхідно буде ввести свій телефонний номер. Єдина можливість не вказувати номер – взагалі відмовитися від установлення цієї версії.

На екрані, де потрібно вводити номер, виведено напис: «З’єднайте свій телефон та ПК. Windows любить усі ваші пристрої, отримайте важливі додатки, які допоможуть краще працювати на всіх ваших гаджетах».

Після введення номера на мобільний надходить SMS з підтвердженням. Таке об’єднання дозволить скористатися, наприклад, додатком «Продовжити на ПК». Із цією утилітою можна облишити роботу на мобільному та продовжити її з того ж місця на комп’ютері.

Випуски Windows 10 вже вимагали номер телефону, але при цьому надавали опцію пропустити його введення. Деякі користувачі, які встановили версію 17063, припускають, що відсутність у ній можливості пропуску є багом. На їхню думку, розробники помилково зробили кнопку «Пропустити» невидимою.

5 КОМЕНТАРІ

 1. Имею уже установленную эту версию через обновление и ничего подобного не было.

  • ну написано ведь – “при установке”, а не обновлении

  • Не нравится мне Win 10, я отказался от 10, установил 7, затем 8.1
   (Кстати Win 8.1 стоковая)

   • Интересный выбор. А мне наоборот десятка очень нравится. По субъективным ощущениям она шустрее семерки

    • Не хочу я устанавливать, а странно почему ты так думаешь, ведь у нас на компьютере стоял win 10 с кучей файлов, с 4-ядерным процессором по 2.60 gb на 150 gb разделе, из-за чего он медлил. Вот и захотел 7.

Comments are closed.