Четвер, 13 Червня, 2024

Користувачі задоволені Android до появи нового iPhone

Компанія Ericsson подала свій щорічний звіт Mobility Report, у якому, крім даних про кількість підключень до мереж стільникового зв’язку та зростання популярності мобільного інтернету, містяться й інші цікаві відомості. Наприклад, наскільки сильно користувачі полюбляють ту чи іншу ОС.

Вивчаючи статистику щодо переходу користувачів з однієї операційної системи на іншу, аналітики дійшли висновку, що приблизно 80% користувачів зберігають вірність обраній ОС при зміні смартфона. Причому це більше характерно для прихильників Android.

Приблизно 82% користувачів смартфонів з Android вибирають нову модель з цією ж ОС. Серед власників iPhone цей показник дорівнює 73%. Ступінь прихильності до Windows набагато нижчий: приблизно 60% користувачів при зміні смартфона переходять на Android, 15% – на iOS і лише 20% знов обирають смартфон з ОС Windows.

Діаграма зліва показує, як користувачі змінюють свої телефони після виходу нового телефона на iOS. Графік справа показує заміни до виходу нового iPhone

Щомісяця 1,7% користувачів змінюють свій смартфон з Android на нову модель з цією ОС, а 0,3% переходить у табір iOS. Одночасно 1,1% власників iPhone змінюють його на нову модель з iOS, а 0,4% – переходять на смартфони з ОС Android. На деяких зрілих ринках 60% власників нової моделі iPhone перейшли на неї з попередньої моделі, яка вийшла всього рік тому.

Градус любові до iOS щороку досягає максимуму у вересні, з виходом нової версії. У 2015 році ступінь лояльності користувачів iOS збільшився з 73% до 93%, тоді як прихильність своїм вибором користувачів Android зменшилася з 82% до 76%.

Ступінь вірності виробнику корелює з вартістю смартфона безвідносно до ОС: він набагато вищий у випадку дорогих моделей, тобто власники таких смартфонів намагаються вибрати нову модель того ж виробника.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися