Четвер, 20 Червня, 2024

Принтери перетворились на роботів

Офісним робітникам більше не доведеться ходити за родрукованими файлами до принтера, розміщеного в сусідньому відділі або навіть на іншому поверсі. Папери самі будуть «приїжджати» до них завдяки новій розробці інженерів компанії Fuji Xerox. Вони перетворили офісний принтер на робота, який вміє доставляти роздруковані матеріали замовникам.

Друк файлів проходить через інтернет-браузер, причому на кожному столі знаходиться смарт-карта з вписаним в неї посиланням URL. Користувачу потрібно лише відкрити її у веб-навігаторі та перетягнути файл для роздруковування. Коли робот отримує завдання, він автоматично під’їжджає до замовника. Останньому потрібно після цього притулити до машини смарт-карту, щоб вона почала друк. Після завершення роботи користувачу потрібно натиснути кнопку на планшеті, що встановлений у «розумному» принтері, для відправки його назад.

Для автономного руху по офісу робот використовує лідар – лазерний радар, який дозволяє йому розпізнавати тривимірну форму об’єктів. Завдяки цьому він може створити точну тривимірну мапу приміщення під час свого ознайомлення з ним. Коли його пересунуть руками, він буде знати своє місцеположення і не загубиться, хоча жодних додаткових датчиків для визначення свого розташування він не потребує.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися