П’ятниця, 21 Червня, 2024

Каліфорнія узаконила «кнопку смерті»

Одна з найбільших дискусій мобільної індустрії – можливість віддалено блокувати смартфон – зрушилася з місця. Губернатор Каліфорнії Джеррі Браун підписав закон, згідно з яким кожен смартфон, який продається на території даного штату, зобов’язаний мати цю функцію, яку часто називають «Kill Switch» – «кнопка смерті». При цьому дана опція повинна бути активована за замовчуванням, тоді як сьогодні виробники її зазвичай не вмикають.

Ініціативу з впровадження такої функції законодавці запропонували ще в лютому цього року, і тепер вона стала законом, який набуває чинності 1 липня 2015 року. Саме з цього часу виробники зобов’язані продавати смартфони з активованою «кнопкою смерті». Якщо вони не дотримаються нової вимоги, їм загрожують штрафи у розмірі 500-2500 доларів за кожен проданий смартфон без активованої опції.

Каліфорнія стала не першим штатом, який ухвалив подібний закон. Раніше подібний законопроект схвалили в Міннесоті. Однак важливою відмінністю каліфорнійської версії закону є те, що «кнопка смерті» повинна бути активована за замовчуванням.

Впровадження віддаленого блокування має знизити кількість крадіжок мобільних гаджетів. Основна ідея в тому, що при активованій «кнопці смерті» користувачі зможуть одразу після крадіжки смартфона повністю блокувати його. Подібна можливість зробить крадіжку пристроїв даремною справою для злодіїв.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися