Неділя, 16 Червня, 2024

Про що найчастіше просять голосових асистентів

Фахівці аналітичної компанії Experian провели опитування, метою якого було дізнатися про найбільш розповсюджені запити до систем голосового управління «розумним» будинком, пише WorldIoT.ru. Переважну більшість із 1300 респондентів становили власники віртуальних асистентів Amazon Echo та Amazon Alexa, який дозволяє виконувати більше 3000 голосових команд.

Найпопулярніші запити були пов’язані з відтворенням музики. Тільки 39% опитаних зазначили, що використовують Amazon Alexa для управління «розумним» освітленням, налаштування таймерів, створення списків покупок або читання новин.

amazon-alexa-skills-iot-1-678x456
Близько 34% респондентів відзначили, що просять Alexa програвати музичні треки. Ще 18% використовують асистента для підключення до платних музичних сервісів, таких як Spotify. Трохи менше 31% власників пристроїв управляють освітленням за допомогою Alexa, тоді як 50,9% респондентів використовують Amazon Echo на кухні як «вільні руки».

Серед запитів, які користувачі відправляли віртуальному асистенту  хоча б один раз, – розповісти анекдот (60,4%), звіт про затори (36,5%), орфографія (17,6%) і виклик таксі через Uber (6,3%).

У 82,6% сімей з голосовим асистентом спілкуються двоє і більше осіб. У середньому власники регулярно використовують принаймні вісім навичок Alexa.

Більшість респондентів високо оцінили якість розпізнавання голосу Amazon Alexa. У звіті говориться, що 95% людей були дуже задоволені здатністю Alexa розуміти запити на різній відстані. Для порівняння, тільки 61% користувачів Siri задоволені технологією розпізнавання мови асистентом від Apple.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися