Середа, 22 Травня, 2024

Про що пишуть 10 жовтня

Телекомунікаційний ринок ризикує зменшитись за три роки на $ 500 млн
На початку жовтня аналітична компанія Pyramid Research опублікувала прогноз розвитку українського телекомунікаційного ринку до 2018 р. За її оцінками, зростання галузі припинилося в 2013 р, коли ринок склав $ 5,2 млрд (на 3,3% більше, ніж в 2012 р). А починаючи з 2014 р. цей сегмент економіки падатиме щорічно в середньому на 2,4%, пише Капітал.

Мертві бренди. Частина 1
Ferra.ru починає цикл матеріалів, присвячених мертвим брендам – компаніям, які свого часу користувалися приголомшливим успіхом, однак з тих чи інших причин зникли. Хтось не витримав конкуренції, хтось загруз у корупції, хтось просто не зміг перебудувати свій бізнес. У цій статті піде мова про тайванську компанію Soltek – колись лідера з виробництва материнських плат.

Психологія розширеного розуму
Комп’ютерра розповідає, що шлях до технологічної сингулярності може бути зовсім і не таким прямим. Більше того – його може і не бути.

Огляд дзеркалки Sony ILCA-A77II
Назва змінилася лише трохи, але нутрощі камери принципово відрізняються від того, що було в SLT-A77: новий процесор, новий дисплей, та й модуль фокусування тепер володіє найбільшою кількістю точок в класі. Є й певні рокіровки – модуль GPS вирізали, зате з’явилася підтримка Wi-Fi, розповідає 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися