Про що пишуть 15 грудня

Чиновники пропонують блокувати сайти за 12 годин
Хостинг-провайдерів можуть зобов’язати блокувати веб-контент за скаргами правовласників за 12 годин. Така норма міститься в новій редакції проекту закону про захист авторського права і суміжних прав в інтернеті, пише Капітал.

«Безвольні» мери перетворюють українські міста на ІТ-аутсайдерів
Мери міст та їхні команди несуть всю відповідальність за відсутність ІТ-нововведень у міській інфраструктурі. Тим часом реалізовані міські ІТ-проекти вже сьогодні дозволяють керівництву деяких міст знижувати операційні витрати комунальних підприємств, їхні витрати, управляти трафіком у режимі реального часу, запобігати зловживанням та багато іншого, розповідає ProIT.

Надпровідність встає до лав шпигунів
Американське шпигунське відомство хоче в рамках програми Cryogenic Computer Complexity досягти продуктивності більше 1 екзафлопс при збереженні прийнятних габаритів і енергоспоживання обчислювальних систем. На першому етапі програми C3 планують розробити компоненти для пам’яті й обчислювальні блоки кріогенного комп’ютера, пише Комп’ютерра.

Автопробігом по США. Огляд гри The Crew
Амбітна гра The Crew з’явилася в самому кінці року і останньою з усіх вступила в гонку за звання кращої гоночної ігри 2014-го. Компанія Ubisoft далекоглядно зробила з The Crew щось більше, ніж прості змагання хромованих суперкарів – новинку створили в незвичайному форматі «автогонки + ММО-гра», ділиться враженнями Ferra.ru.

РК-монітор Samsung U32D970Q
Цей гаджет, з урахуванням характеристик і набору функцій, можна віднести до професійних моделей, розповідає ixbt.com.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я