Неділя, 21 Квітня, 2024

Потрібна анонімність – потрібен штатив

Один із способів розкрити свою особистість – це буквально струсити анонімність. Відеозйомки носимими камерами обов’язково мають тремтіння картинки, і воно є унікальним для кожної людини. Завдяки цьому поліція зможе використати записи з камер типу GoPro як докази та дізнатися, хто проводив відеозйомку.

Нову технологію ідентифікації розробили науковці ізраїльського Університету Хібру. Їхній алгоритм розділяє кадри на окремі блоки, що не перетинаються. Рух цих частин на різних кадрах у вертикальному та горизонтальному напрямі дозволяє встановити індивідуальні шаблони руху людини. Останні потім можна порівняти з базою даних та встановити, хто проводив зйомку.

Науковці вже перевірили роботу своєї технології на практиці, зібравши відео у 34 власників камер GoPro. Після аналізу система правильно ідентифікувала оператора у 88% випадків. При цьому для впізнання достатньо лише 12 секунд відео.

Автори кажуть, що їхня розробка розкриває анонімність людей, які завантажують відзняті ролики в інтернет. При цьому система здатна аналізувати зйомку з будь-яких носимих камер, разом з поки що екзотичними окулярами Google Glass.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися