П’ятниця, 14 Червня, 2024

Про що пишуть 2 вересня

Хакери оголили Голлівуд
Гучний скандал знову вибухнув у Голлівуді: у мережу просочилися відверті знімки цілого ряду знаменитостей. На цей раз у центрі уваги опинилася Дженніфер Лоуренс, а також близько 100 її колег, серед яких і наречена українського боксера Володимира Кличка – актриса Хайден Панеттьєрі, пише Газета.ру.

На автомобілях встановлять пристрої для стеження за водіями
Водії, які люблять перевіряти електронну пошту або фарбуватися на світлофорах, будьте обережні. General Motors, найбільша автомобільна компанія США за обсягами продажів, готується до запуску першого автомобіля масового виробництва з технологією стеження за очима і головою. Ця технологія може визначити, чи відволікається водій, пише Капітал.

Бізнес втрачає мільярди, ігноруючи інвестиції в нематеріальні активи
Українські підприємства дуже відстали від іноземних компаній у сфері управління та комерціалізації інтелектуальної власності (ІВ). Унаслідок цього гальмується розвиток високотехнологічних галузей країни, розповідає Капітал.

Огляд смартфона Samsung Galaxy S5 Mini
Час познайомитися з міні-флагманом від Samsung – GalaxyS5 Mini. Молодший апарат увібрав у себе всі особливості старшої моделі, пише в огляді ITC.ua.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися