Про що пишуть 21 липня

Системі контролю IMEI-кодів залишилося жити трохи більше тижня
ДП «Укрчастотнагляд» направив в Національну комісію з питань регулювання зв’язку та інформатизації звернення про виведення з експлуатації Автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів (кодів IMEI мобільних телефонів), пише Капітал.

Навіщо Україні ставати електронною державою
Регіональний директор компанії SAP у країнах СНД розповів Forbes, хто від цього виграє.

Що буде, коли машини стануть розбиратися в людях краще за нас 
Сучасні розробки пішли набагато далі, ніж можна було б уявити: зовсім скоро машини зможуть не тільки з легкістю визначати наш емоційний стан, а й з найвищою точністю встановлювати, брешемо ми чи говоримо правду. Але чи не стане це кінцем людського суспільства, яким ми його знаємо з найдавніших часів? Про це  розмірковує Комп’ютерра.

Огляд ноутбука Dell Inspiron 5547
Цікавий 15,6-дюймовий ноутбук Dell Inspiron 5547, який відрізняється тонким корпусом з металевою кришкою, ергономічною клавіатурою з підсвічуванням і захистом від вологи, а також актуальною апаратною начинкою, – в огляді ITC.ua.

Огляд навушників Harman/Kardon
Harman/Kardon Soho – компактні і стильні навушники, які позиціонуються як модель преміум-класу. Конкуренція в цьому сегменті досить жорстка, але, на перший погляд, новинці є що протиставити конкурентам, пише Ferra.ru.