Про що пишуть 28 січня

Гаджет за годинником
Тайвань є однією з найбільш «просунутих» в аспекті впровадження IT-технологій держав Азії. Проте влада острова ухвалила закони, котрі зобов’язують батьків стежити за тим, як багато часу їхні діти проводять за екранами різних пристроїв, пише Газета.ру.

Огляд ігрового ПК ASUS ROG G20AJ
Усім гарні звичайні ігрові комп’ютери, от тільки вони майже завжди великі. У кращому випадку кубічні – якщо примудритися зібрати таку систему в Mini-ITX-корпусі. ASUS презентувала набагато компактніший варіант, який більше схожий на ігрову приставку, ніж на звичайний комп’ютер, і при цьому містить десктопний Core i7 і десктопну ігрову відеокарту з флагманських, розповідає 3DNews.ru.

Огляд «розумних» годинників LG G Watch R
Багато кому хотілося б, щоб «розумний» годинник виглядав не як високотехнологічний гаджет, а як звичний класичний хронометр. LG G Watch R – це вже другий «розумний» годинник на базі Android Wear з круглим корпусом і перший – з повністю круглим дисплеєм без скосів, ділиться враженням 3DNews.ru.

Огляд контролера Leap Motion
Управляти комп’ютером, рухаючи руками в повітрі, – це незвично. Розробник технології Leap Motion, запевняє, що процес цей простіший і природніший за традиційні тактильні методи, будь то робота з мишею або сенсорним екраном. 3DNews.ru спробував розібратися, так це чи ні і чи може Leap Motion замінити класичні пристрої введення в найближчому майбутньому.

РК-монітор Samsung S27D590CS
При діагоналі більш ніж удвічі меншою, за нашими підрахунками, радіус кривизни у цього монітора складає ті ж 4,2 м, що і у 65-дюймового телевізора. Трохи дивно, оскільки сидіти у «фокусі» на відстані 4 м від монітора навряд чи хтось буде в разі типових сценаріїв роботи за комп’ютером, розповідає ixbt.com.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я