Убивця брендів: пристрій врятує від реклами

Боротьба з рекламними оголошеннями залишила цифровий світ інтернету: тепер блокувати їх можна на вулиці та в транспорті. Нав’язливі логотипи прибере гаджет «Убивця брендів».

Новий девайс створили на хакатоні PennApps, де студенти вирішують реальні проблеми. Команда під назвою Brand Killer розробила окуляри, які дозволяють відключати бачення логотипів та рекламних оголошень перед очима.

 

Їхній «Убивця брендів» складається із 7-дюймового екрана, на який транслюється зображення від зовнішньої камери. Відеопотік проходить через центральний процесор, який розпізнає рекламу та логотипи і розмиває їх у реальному часі. Розробники кажуть, що це ніби Adblock (популярна програма для блокування реклами в інтернеті) для реального життя.

Видалити рекламу з фізичного світу намагаються не в перший раз. Нью-йоркські художники, наприклад, перетворили маркетингові оголошення на мистецтво за допомогою доповненої реальності. Проте перевагою «Убивці брендів» є те, що він працює будь-де та повністю блокує рекламу для зору користувача.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я