Неділя, 23 Червня, 2024

Про що пишуть 30 липня

Олександр Данченко: Держава чує ринок, але не розуміє
Генеральний директор «Датагруп» розповів «Капіталу» про перспективи створення нового державного оператора зв’язку і перспективи галузі.

Коди на стіл
Глава Мінкомзв’язку Росії Микола Нікіфоров запропонував Apple і SAP розкрити вихідні коди своїх програм російським державним органам. «Газета.Ru» спробувала розібратися, для чого це необхідно відомству і що це може означати.

Тепер акумулятори працюють у чотири рази довше
Літій-іонний акумулятор, що працює в чотири рази довше звичайного і в три рази менший за розміром, допоможе технологіям вступити в нову еру. Такого успіху вчені досягли, створивши, нарешті, повністю літієвий анод, пише Газета.ru.

Протоколи зв’язку для «розумного будинку»
Якщо ви вирішили самостійно спроектувати автоматику для розумного будинку, то насамперед необхідно визначитися, який саме протокол будуть використовувати компоненти системи для зв’язку один з одним. Можливих варіантів на диво багато, пише Ferra.ru.

Експрес-огляд бездротового маршрутизатора ASUS RT-N18U
Маршрутизатор середнього класу ASUS RT-N18U допоможе вам організувати домашню або офісну бездротову мережу стандарту Wi-Fi 802.11n з максимальною швидкістю до 600 Мбіт/с; підключити до гигабітних LAN-портів до чотирьох комп’ютерів і задіяти два USB-аксесуари одночасно, пише ITC.ua.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися