Середа, 6 Грудня, 2023

Facebook змусить перейти всіх на власний месенджер

Основний мобільний клієнт для Facebook позбудеться особистих повідомлень, а щоб писати друзям, потрібно буде завантажити нову програму. Для того щоб спілкуватися на мобільних пристроях під управлінням iOS, Android та Windows Phone з друзями у соціальній мережі Facebook, доведеться використовувати спеціальний фірмовий месенджер Messenger. Новий інструмент для спілкування вже декілька місяців проходить тестові випробування в Європі. Представники соцмережі кажуть, що воно виявилося вдалим, і тому хочуть розширити його використання на увесь світ.

Аргументом Facebook для переходу від одного мобільного клієнта цієї соціальної мережі до двох є те, що це дозволить поліпшити якість кожної окремо. Окрім цього, представники зазначють, що споживачам буде легше обрати програму для спілкування. Перейти на нову програму, за словами Facebook, потрібно буде вже найближчими днями.

На сьогодні Messenger використовують близько 200 млн осіб – приблизно 20% від загальної бази користувачів соцмережі. Нарівні з текстовими повідомленнями продукт дозволяє передавати голосові дзвінки, групові чати та обмінюватися мультимедійними файлами.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися