Четвер, 22 Лютого, 2024

Про що пишуть 4 вересня

Послуга перенесення номерів посварила операторів
Мобільні оператори так і не змогли домовитися, за якою схемою надавати послугу перенесення номерів, що дозволяє абонентам зберігати номер телефону при зміні оператора, пише Капітал.

Держава хоче змусити провайдерів платити за перевірку якості їх послуг
Капітал розповідає, що Укрчастотнагляд перевірятиме мережі операторів за трьома критеріями, а платити за це будуть вони самі.

Десять найбільш гучних провалів провідних IT-компаній
Важкий кишеньковий комп’ютер від Apple, урізана система від Microsoft, чарівна кулька від Google, дивні експерименти Sony, Nokia і HTC та Yotaphone. 3DNews.ru згадує найбільш оригінальні та незрозумілі вироби компаній, які працюють на ринку мобільної електроніки.

Масове впровадження безпілотних автомобілів на дорогах може стати реальністю
Керовані штучним інтелектом автомобілі, які ми бачили тільки у фантастичних блокбастерах, незабаром можуть стати такою ж об’єктивною реальністю, як звичні для сучасної людини смартфони і планшети, пише Капітал.

Огляд смартфона BlackBerry Z30 зробив ITC.ua.

Флагман за копійки
Інформація про появу смартфона OnePlus One справила фурор серед людей, які цікавляться гаджетами. Нікому не відома компанія обіцяла вивести на ринок смартфон з флагманськими характеристиками за вкрай низькою ціною. У підсумку з’ясувалося, що OnePlus – це відгалуження від Oppo, підрозділу відомої BBK. Проте свої обіцянки OnePlus стримала, завдяки чому її смартфон One потрапив до редакції «Газети.Ru».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися