Вівторок, 18 Червня, 2024

Про що пишуть 5 листопада

Американські інвестори шукають «космічні» стартапи в Україні
Міжнародні венчурні фонди готові інвестувати в українські стартапи, пов’язані з освоєнням космосу. Як повідомив «Капіталу» президент компанії Noosphere, партнер американського фонду Noosphere Ventures Марк Ватт, пошук таких проектів ведеться в першу чергу в університетах, пише Капітал.

Мертві бренди. Частина 4: EPoX
Виробництво материнських плат – це сегмент IT-ринку, який завжди висуває завищені вимоги до своїх гравців. Відповідати, тим більше утримувати тут лідерство – завдання не з легких. Історія знає чимало драматичних і навіть трагічних випадків, коли виробники системних плат буквально на рівному місці розчинялися немов цукор в окропі. На жаль, ця доля спіткала і компанію EPoX, пише Ferra.ru.

Microsoft припинила продаж Windows 7 та 8
Американська корпорація Microsoft припинила продаж деяких версій операційних систем Windows 7 і 8, повідомляється в прес-релізі компанії, що допоможе збільшити кількість користувачів новітніх версій ОС, пише Vestifinance.ru.

Огляд планшета Apple iPad mini 3: нове – це незабуте старе
Якщо під час презентації нового iPad mini вам здалося, що з нового в ньому тільки датчик Touch ID, то в цій статті ми приготували для вас подробиці: порівняли всі три покоління iPad mini і з’ясували, яке з них зараз є оптимальним, розповідає 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися