Про що пишуть 5 серпня

Sony книги не потрібні
Компанія Sony більше не збирається випускати електронні книги. На думку експертів, компанії не вдалося витримати конкуренції не тільки з більш доступними рідерами інших виробників, але і з планшетами та смартфонами, пише Газета.ру.

Росія запускає свою мобільну мережу в Криму
Російський мобільний оператор «К-Телеком» з 4 серпня запустив мережу стільникового зв’язку в Криму. За його словами, у мережі діють два комутатори і близько 1 тис. базових станцій. Поки що це мережа GSM, але восени «К-Телеком» може запустити в Криму 3G і LTE, пише Капітал.

Під ковпаком: які технології допомагають зберегти приватність
Світ гаджетів, інтернету і відеоспостереження позбавляє людей конфіденційності. Як залишитися непоміченим і відвоювати особистий простір у нових реаліях, розказав Forbes.ru.

Огляд термостата Nest
Термостат Nest – дуже популярний пристрій у США і Канаді. Стильний гаджет не просто автоматизує всі процеси, пов’язані з підтримуванням оптимального клімату в приміщенні, – він самостійно навчається і підлаштовується під потреби власника. Зовсім недавно Nest прийшов до Європи, і Ferra.ru розповіла, що ж являє собою екзотичний гість.

Огляд планшета Fly Flylife Connect 7.85 3G 2
Компанія Meridian Telecom вирішила спробувати свої сили в сегменті планшетів. Flylife Connect 7.85 3G 2 – один з перших таких пристроїв, з яким пропонує ознайомитися ITC.ua.