П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Скільки часу потрібно для перетравлення AirPod? Принаймні більше 9 годин

Американка Мо Кеннеді випадково провела незвичайний експеримент щодо стійкості навушників AirPods до агресивних середовищ. Її досвід показав, що навушники залишаються кислотостійкими протягом дев’яти годин. Експеримент завершився, бо хірурги витягли навушник із тіла жінки.

Мо Кеннеді опинилася в незвичній ситуації у червні 2023 року, коли вона випадково проковтнула один зі своїх AirPods Pro під час сну. Близько третьої години ночі Кеннеді раптово прокинулася, усвідомивши, що вона, здається, проковтнула один зі своїх AirPods Pro.

У паніці вона безуспішно намагалася викликати блювання, щоб повернути навушник назад. Але це не допомогло, тому вона з матір’ю попрямували до відділення невідкладної допомоги в медичному центрі Ковінгтона.

«Якщо ви коли-небудь втрачали AirPod і думаєте, де шукати… Можливо, подивіться у свій шлунок, тому що, можливо, ви їли його, як я», — каже Мо у відео, опублікованому в TikTok.

Коли Кеннеді прибула, їй довелося пояснити свою ситуацію медичному персоналу. Лікарі були здивовані, дізнавшись, що її AirPods Pro все ще працюють. Матір Кеннеді могла підключитися до них і почути звуки в животі.

Після проведення комп’ютерної томографії команда лікарів виявила, що навушник швидко просунувся глибше в шлунок Кеннеді та застряг. Існували побоювання, що він може залишитися і потребуватиме більш інвазивної хірургічної процедури для витягування.

Щоб запобігти цьому, Кеннеді терміново провели ендоскопію. Після процедури Кеннеді прокинулася з безпечно вилученим AirPod, який поклали в чашку їй на коліна.

«Загалом, я б на 100% рекомендувала AirPods Pro, але я на 1000% не рекомендую їх їсти, — прокоментувала Кеннеді виданню AppleInsider. – Просто щаслива, що все закінчилося цілком добре, і сміюся, що я випадково перевірила здатність Pro бути стійкими до шлункової кислоти, що, як я з’ясувала, тривало принаймні до 9 годин».

Кеннеді не перша людина, яка випадково уві сні проковтнула AirPod. У лютому 2021 року житель Массачусетса проковтнув один зі своїх AirPods після того, як він випав з його вуха.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися