Четвер, 13 Червня, 2024

Про що пишуть 6 жовтня

Мобільні оператори вже вклали в 3G-мережі мільярди гривень
Мобільні оператори добре підготувалися до 3G, який поки так і не з’явився. Тепер ці мільярдні інвестиції можуть виявитися недоречними, пише Капітал.

Анти-Facebook: навіщо продавець велосипедів створив соцмережу Ello
Сервіс Ello став популярним через помилки Facebook. У чому його відмінність від найбільшої соціальної мережі? Про це пише Forbes.ru.

На Samsung чекає нелегкий час
Компанія Samsung Electronics Co, найбільший у світі виробник смартфонів, може зафіксувати найгірший квартал у році, в умовах зростаючої конкуренції з боку корпорації Apple і китайської корпорації Xiaomi, прогнозує Vestifinance.ru.

П’ять розбитих вікон
Представивши на минулому тижні попередню версію Windows 10, компанія Microsoft показала, що прислухається до скарг користувачів, оскільки в новій ОС буде меню «Пуск». «Газета.Ru» вирішила згадати, які ж великі помилки чинила одна з найвпливовіших IT-компаній світу за останній час.

Огляд Xiaomi Mi Band
Крокомір, підрахунок спалених калорій, моніторинг сну, розумний вібробудильник, повідомлення про вхідні дзвінки, захист IP67, автономна робота до 30 днів, інтеграція із соцмережами, малесенький корпус, маса всього 5 грамів. І все це за $ 13, розповідає 3DNews.ru.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися