Середа, 17 Липня, 2024

Професійного мобільного геймера продали за $1,2 млн

Усі знають про мільйонні виплати за футбольних гравців, і така практика починає з’являтися в індустрії кіберспорту. Професійного мобільного геймера в Китаї продали за 8 млн юанів ($1,2 мільйона). Саме такі гроші заплатила команда GK Gaming, викупивши його у AG Super Play.Команда GK Gaming офіційно з’явилася у 2016 році. Вона спеціалізується на таких іграх, як Overwatch, PLAYER UNKNOWN’S BATTLEGROUNDS та FIFA.

Куплений K Gaming кіберспортсмен Жанг Ючен є спеціалістом у грі Honor of Kings у жанрі MOBA. Цю забавку створив китайський аналог Google –компанія Tencent, і вона стала найприбутковішою грою за всю історію індустрії. За підрахунками аналітиків, за перший квартал 2017 року вона принесла розробникові $876 млн.

Гра Honor of Kings уперше стала доступна в Китаї в листопаді 2015 року. З того часу вона отримала більше 200 млн зареєстрованих користувачів. Продукт адаптований для смартфонів, і її щоденна аудиторія торік збільшувалася кожен місяць на 5 млн юзерів.

Західні гравці можуть побачити її аналог під назвою Arena of Valor, який вийшов минулого року. Розробник також оголосив про старт світового змагання з цієї гри, який пройде у Лос-Анжелесі в липні цього року. Призовий фонд складе щонайменше $500 тисяч.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися