Четвер, 29 Лютого, 2024

Стару Windows 8 можна оновити до Windows 11 – Microsoft знову розблокувала цю можливість

Ще в листопаді минулого року Microsoft почала повторно нагадувати користувачам про припинення підтримки Windows 8.1. Однак власники таких систем не мали простого способу оновитися до сучасної Windows 11. Проте нещодавно Microsoft розблокувала можливість апгрейду з Windows 8 до Windows 11.

За словами самої Microsoft, для користувачів, які все ще користувалися Windows 8.1, найкращим шляхом було придбати новий ПК, який відповідав би вимогам Windows 11. Після цього стару ОС можна було б оновити до сучасної.

Компанія пояснила, що Windows 11 була « найбезпечнішою Windows, коли-небудь створеною », як обґрунтування для оновлення. Microsoft заявила :

«Чим безпека Windows 11 краща, ніж Windows 8.1?

Windows 11 — це найбезпечніша Windows, яка коли-небудь створювалася, із комплексною системою безпеки, яка охоплює антивірус, брандмауер, засоби захисту в Інтернеті тощо. Це означає більше функцій безпеки, панелі приладів і постійні оновлення для захисту від майбутніх загроз — усе це вбудовано без додаткових витрат.

Чому я повинен думати про новий комп’ютер?

Комп’ютери, спочатку створені з Windows 8.1, розроблені за технологією, якій близько 10 років. Коли ви перейдете на новий комп’ютер, ви побачите багато знайомих аспектів Windows, а також важливі програмні та апаратні інновації та можливості, недоступні десять років тому.»

До цього Microsoft, очевидно, блокувала оновлення з Windows 8.1 до Windows 11 за допомогою інсталяційного носія зі збіркою 25131. Хоча це бездоганно працювало до попередньої збірки 25126.

Тобто, починаючи зі збірки 25131 (травень 2022 р.), більше не можна оновити Windows 8.1 до Windows 11 за допомогою незмінного інсталяційного носія. Хост інсталяції просто аварійно завершує роботу та відображає загальну помилку «Сучасний хост інсталяції перестав працювати».

Користувач Twitter і ентузіаст Windows з ніком XenoPanther виявив, що робочий файл WIM (Windows Image) збірки 25126 працює з останньою збіркою Canary 25905. Змінивши install.wim у інсталяційному носії збірки 25126, ви можете успішно оновити 8.1 до збірки 25905

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися