Четвер, 30 Травня, 2024

Програмісти прохають користувачів почекати з оновленням до iOS 14

Зазвичай фінальні версії чергових операційних систем стають доступними для програмістів задовго до офіційної публічної презентації. Але цього року розробники додатків для iPhone та iPad отримали нову iOS 14 майже одночасно зі звичайними користувачами. Apple оголосила про доступність стабільної версії iOS 14 за добу до публічної презентації. Вона не дала програмістам часу для адаптації своїх додатків до цієї версії. Розробники прохають користувачів почекати з оновленням до iOS 14, оскільки встановлені в їхніх смартфонах програми можуть почати працювати некоректно.

Видання ZDNet пише, що крок Apple викликав переполох серед програмістів. Деякі з них просто сподіваються, що власники iPhone та iPad не одразу встановлять апдейт щойно той стане доступним. Інші прямо закликають почекати, щоб уникнути проблем з працездатністю додатків.

Автори програми для професійної відеозйомки Filmic Pro в соцмережі Facebook порадили користувачам залишатися на iOS 13 до кінця робочого тижня, щоб уникнути можливих ускладнень.

Зазвичай Apple дає розробникам хоча б тиждень на підготовку і публікацію адаптованих до свіжої iOS версій додатків. Наприклад, iOS 13 минулого року стала доступною через десять днів після презентації.

Про можливості та нові функції iOS 14 читайте у матеріалі «iOS 14 отримала віджети на домашньому екрані та нові можливості Siri».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися