«Прокол» Марка Цукерберга змусив у Facebook Messenger запровадити функцію видалення вже відправлених повідомлень

Хоча деякі експерти побоюються, що видалення відправлених повідомлень несе ризики зникнення важливих доказів, така можливість уже тривалий час доступна в інших месенджерах

Уже скоро при листуванні у Facebook з’явиться нова можливість. Користувачі месенджера Facebook Messenger зможуть видаляти вже відправлені повідомлення. Соцмережа встановила ліміт – видалити можна буде ті послання, яким ще не виповнилося 10 хвилин.

Про плани додати таку опцію представники Facebook повідомили ще в квітні. Це трапилося після того, як журналісти TechCrunch упіймали директора цієї соцмережі Марка Цукерберга на видаленні відправлених повідомлень у Facebook Messenger.

Плани про запуск нової функції стали відомими з опису чергової версії месенджера Messenger для iOS. Вона з’явилася днями, і в її описі говориться, що нова можливість дозволить видалити випадково відправлене фото, некоректну інформацію чи написане в неправильний чат повідомлення. В описі також йдеться, що нова функція запрацює скоро, але не уточнюється, коли саме.

Хоча деякі експерти побоюються, що видалення відправлених повідомлень несе ризики зникнення важливих доказів, така можливість уже тривалий час доступна в інших месенджерах. Вона також доступна в месенджері WhatsApp, який належить Facebook. З минулого року його користувачі можуть видаляти повідомлення, які вони відправили менше години тому. В Instagram, яка також належить соцмережі, користувачі мають таку можливість з 2013 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я