Samsung показала гнучкий смартфон

У Samsung називають такий тип гнучких екранів Infinity Flex Display.

Samsung на своїй конференції Developer Conference в Сан-Франциско офіційно презентувала свій довгоочікуваний гнучкий смартфон. Експерти кажуть, що вийшло не зовсім те, що очікувалося. Причиною став другий додатковий екран збоку, який включається при закритті гаджета.

Девайс презентував президент мобільного напрямку Samsung Донг Джин Ко. Хоча показаний мобільник уже працює, він ще не готовий до масового виробництва. У компанії кажуть, що потрібно ще кілька місяців, щоб адаптувати до нового формфактора додатки. Інакше гнучкий смартфон може залишитися прикольною фішкою без реальних сценаріїв використання.

Гнучкий смартфон Samsung працює у двох режимах. Коли він закритий, він пропонує 4,6-дюймовий екран з роздільною здатністю 1960х840 і співвідношенням сторін 21:9. Його головне завдання – дати можливість без розгортання пристрою прийняти дзвінок, включити музику, переглянути короткий кліп, написати повідомлення. У розкритому стані смартфон пропонує екран на 7,3 дюйма з роздільною здатністю 2152х1536 точок і щільністю 420 ppi.

У Samsung називають такий тип гнучких екранів Infinity Flex Display. Донг Джин Ко каже, що розробка зайняла багато років і виявилася вкрай складною. Щоб дисплей згинався без поломок, інженери зробили його значно тоншим, ніж звичні AMOLED-екрани. Пристрій розрахований на кілька сотень тисяч циклів розгортання. Розробники кажуть, що Infinity Flex є найбільшим кроком у галузі технологій мобільних дисплеїв за останні 10 років.

Першим випущеним робочим смартфоном з гнучким екраном став гаджет китайського виробника Royole під назвою FlexPai. Цей пристрій має 7,8-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920х1440. Ціна новинки складає близько $1300, а екран витримує 200 тисяч згинань-розгинань.