Неділя, 3 Березня, 2024

Протягом 10 років Call of Duty може бути доступна на PlayStation, якщо Sony прийме пропозицію Microsoft

Microsoft запропонувала Sony 10-річний контракт, щоб майбутні ігри Call of Duty були доступні на PlayStation, якщо американська компанія все-таки купить Activision Blizzard. Президент Microsoft Бред Сміт підтвердив угоду в коментарі в The Wall Street Journal, зазначивши, що «Sony виявилася найгучнішим противником» запропонованого Microsoft придбання Activision Blizzard за 68,7 мільярдів доларів.

«Ми запропонували Sony 10-річний контракт, щоб кожен новий випуск «Call of Duty» був доступний на PlayStation у той самий день, коли він з’являється на Xbox, — розповів Сміт. – Ми готові надати таке ж зобов’язання іншим платформам і зробити це юридично обов’язковим з регуляторними органами в США, Великобританії та Європейському Союзі».

Перші чутки про таку поступку, як повідомляє The New York Times, з’явилися 11 листопада. Генеральний директор Microsoft Gaming також натякнув у нещодавньому інтерв’ю Verge, що він був би радий «взяти на себе довгострокове зобов’язання, яке було б комфортним для Sony».

У вересні видання The Verge повідомило, що на початку цього року директор Microsoft Gaming Філ Спенсер письмово зобов’язався перед керівником PlayStation Джимом Райаном залишити Call Duty на PlayStation «ще на кілька років» після існуючої маркетингової угоди Sony з Activision. Цей лист був надісланий приблизно в той час, коли Спенсер публічно заявив про намір Microsoft «виконувати всі існуючі угоди після придбання Activision Blizzard і наше бажання залишити Call of Duty на PlayStation».»

Sony назвала пропозицію Microsoft «неадекватною на багатьох рівнях», і це викликало дискусію навколо того, чи хоче Microsoft заблокувати їй Call of Duty через кілька років. Тоді Спенсер остаточно врегулював ці дебати минулого місяця.

Остання пропозиція Microsoft для Sony надійшла в той момент, коли компанія стикається з посиленим регулятивним контролем щодо угоди про покупку Activision Blizzard. ЄС розпочав поглиблене розслідування, і звіти свідчать про те, що Федеральна торгова комісія готує потенційний судовий позов, щоб заблокувати угоду.

У вересні Управління з питань конкуренції та ринків Великобританії (CMA) також сповістило про більш ретельний розгляд угоди, що призвело до того, що Microsoft попросила укласти угоду з Activision, перш ніж назвати занепокоєння CMA «недоречними» та звинуватити регулятора у прийнятті «скарг Sony без розгляду потенційної шкоди споживачам».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися