Неділя, 25 Лютого, 2024

Прикрашена новорічна ялинка може заважати вашому Wi-Fi

Прикрашати новорічну ялинку потрібно з урахуванням наявності бездротового роутера вдома, якщо хочеться зберегти високу швидкість обміну даними. Різдвяні прикраси на ялинці можуть заважати високій швидкості Wi-Fi, пише The Sun.

Wi-Fi для своєї роботи використовує радіохвилі, які відбиваються та блокуються певними матеріалами. Одна з найбільших помилок, яку можна зробити – заблокувати свій маршрутизатор різдвяною ялинкою.

“Чим далі ви зможете вберегти свій маршрутизатор від миготливих вогнів і мішури, тим сильніше буде з’єднання, – пояснюють експерти. – І якщо дерево, покрите мішурою, блокує ваш прямий огляд маршрутизатора, швидше за все, це впливає на з’єднання”.

Однією із найбільш впливових новорічних прикрас може виявитися мішура. Вона зроблена з подрібненої фольги, яка може відбивати сигнал Wi-Fi.

Також рекомендується використовувати окремі розетки для бездротового роутера і різдвяних гірлянд, щоб уникнути перешкод. Це особливо вірно для вогнів, які мерехтять і блимають. Не всі гірлянди відповідають стандартам, що робить їх схильними до впливу на зв’язок.

Окрім цього експерти радять попередньо встановити ігри та завантажити фільми у форматі 4K для розваг під час святкових днів. Оскільки безпосередньо на Різдво та Новий рік інтернет-канали можуть виявитися перевантаженими.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися