П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Порожні стадіони в США наповнять віртуальними глядачами

Щоб глядачі телетрансляцій бейсболу не бачили порожніх трибун, телеканал Fox заповнить місця віртуальними відвідувачами. Реально відвідати матч фанати цього спорту не можуть через пандемію коронавірусу. Віртуальний натовп на трибунах має допомогти глядачам телетрансляцій отримати такі ж емоції, як до пандемії, розповів старший віцепрезидент підрозділу графічних технологій Зак Філдс.

У телекомпанії визнають, що віртуальні фанати на трибунах виглядають не ідеально. Але вони краще, ніж порожній стадіон чи вирізані з картону фігури.

Окрім бейсболу Fox також може використати таку технологію при трансляції футбольних матчів. Компанія наразі веде переговори з NFL.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Fox уже провів першу трансляцію бейсбольного матчу з віртуальними фанатами минулими вихідними. Близько 30% фігур були фанатами команди Yankees. Вони були вдягнуті відповідно до поточної погоди та емоційно реагували на події в грі.

У Японії виробник Yamaha створив віддалену систему підтримки гравців. Додаток не розроблявся спеціально під карантин – його планували запустити пізніше цього року. Однак через коронавірус програмістам довелося виготовити програму швидше.

Глядачі, перебуваючи вдома, направлятимуть свої аплодисменти чи освистування через мобільний додаток на сервер стадіону. Емоції фанатів відтворюватимуть футболістам через гучномовці. Організатори футбольних матчів можуть запрограмувати в додаток різні типи вираження фанатських емоцій. Інтенсивність вираження визначається кількістю натиснень на екран.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися