Qualcomm підготувала технологію прискорення графіки на кшталт Huawei GPU Turbo

Технологія Huawei GPU Turbo з’явилася минулого місяця. Розробники пообіцяли користувачам телефонів Honor збільшення продуктивності графічного чіпа на 60% та збільшення енергоефективності на 30%.

Huawei надала власникам телефонів Honor технологію розгону відеоядра GPU Turbo, яка обіцяє на 60% підвищити продуктивність графіки. Схоже рішення, яке попередньо називається Adreno Turbo, підготував Qualcomm. Деталі про новинку невідомі, і деякі експерти припускають, що виробник також може показати просто нову серію своїх чіпсетів.

Технологія Huawei GPU Turbo з’явилася минулого місяця. Розробники пообіцяли користувачам телефонів Honor збільшення продуктивності графічного чіпа на 60% та збільшення енергоефективності на 30%. Це дозволяє смартфонам легше справлятися з доповненою та віртуальною реальністю, надаючи більш плавну картинку. Технологія також пропонує якість HDR та деякі інші поліпшення графіки в іграх.

У системах Qualcomm Snapdragon використовуються графічні прискорювачі Adreno, від яких саме отримала назву нова технологія. Імовірно, Adreno Turbo буде працювати за тим же принципом, що і GPU Turbo, але відомостей про це немає.

Очікується, що одночасно з анонсом технології стане відомо, який смартфон першим отримає підтримку Adreno Turbo, а також коли оновлення стане доступним для вже випущених пристроїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я