Xiaomi випустила крісло зі штучним інтелектом

«Розум» кріслу необхідний для керування системою тривимірного масажу, яка підлаштовується в реальному часі під форму спини для досягнення максимального ефекту.

Компанія Xiaomi опанувала черговий тип продукції – масажні крісла. За нинішньою модою інженери додали в ці меблі систему штучного інтелекту. Новинка отримала назву One-Dimensional AI Intelligent Massage Chair.

Крісло буде випускатися у співпраці з компанією LeFan Health Technology. Інтелектуальні меблі спроектували з прицілом на молодих користувачів. «Розум» кріслу необхідний для керування системою тривимірного масажу, яка підлаштовується в реальному часі під форму спини для досягнення максимального ефекту.

Представники LeFan Health Technology заявляють, що масажер може охопити понад 90% площі спини. Він був спроектований за участі фахівців з індустрії китайської медицини, які були залучені на стадії досліджень і розробок. За словами розробників, крісло має добре усувати біль у шийно-грудному відділі хребта, з якими стикаються багато молоді. Крісло пропонує шість професійних масажних технік, які можна активувати залежно від потреб. Також підтримується голосове управління через «розумні» колонки Xiaomi.

У продаж новинка надійде в кінці липня за ціною $575.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я