П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Raketa запустилася у Вінниці

Український сервіс Raketa відзначає своє дворіччя покриттям нового міста. Сьогодні, 5 березня, Raketa офіційно починає роботу в Вінниці. Таким чином скористатися послугами безкоштовної доставки їжі з кафе і ресторанів можна вже в шести містах: Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі та Вінниці.

«Raketa – класичний food-tech сервіс і на 100% український проект. 5 березня 2018 року кур’єр Raketa доставив перше замовлення в Дніпрі. Сьогодні ми відзначаємо дворіччя роботи, і нам приємно, що це співпало з покриттям нового міста», – розповів Юхимчук Олексій, співзасновник Raketa.

Протестувати нову для Вінниці послугу можна зі знижкою 100 грн. Для цього достатньо активувати в додатку промо-код raketainvinnitsa.

Доставка в Вінниці здійснюється вже з 30 кафе і ресторанів, розташованих в різних районах міста. Впродовж місяця послуги Raketa будуть надаватися в тестовому режимі. За цей час список ресторанів і покриття планується суттєво розширити. Час доставки не перевищуватиме 60 хвилин, при цьому вартість послуги доставки для клієнта складе 0 грн, яка збережеться і після завершення «бета-режиму».

Щоб скористатися доставкою Raketa досить встановити на смартфон однойменний додаток. При його запуску відобразиться меню ресторанів-партнерів, розташованих в радіусі 3 км, замовлення з яких може бути доставлений менш ніж за годину.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися