П’ятниця, 12 Липня, 2024

Samsung Galaxy S8 розрізали навпіл «болгаркою»

Відеоблогери з каналів What’s Inside і JerryRigEverything вирішили перевірити, чи вибухає Galaxy S8 так само, як Galaxy Note 7. Для цього вони спочатку розібрали смартфон, перевірили на міцність скляні панелі Gorilla Glass 5, а потім вирішили розпиляти його.

 

 

Galaxy S8 хотіли розділити навпіл, але експеримент закінчився на пошкодженні акумулятора. Той небезпечно здувся і почав диміти, але не вибухнув.

Лінійка гаджетів Galaxy S8, яка складається з гаджетів Galaxy S8 і S8 Plus, є цьогорічним флагманом Samsung. Cмартфони отримали великі дисплеї з дуже маленькими рамками, голосовий асистент Bixby і високу ціну. Девайси мають захист за стандартом IP68, роз’єм USB Type-C, аудіороз’єм 3,5 мм залишили. Корпус має традиційну для флагманів Samsung конструкцію – металева рама, прикрита з двох сторін склом. На лівій грані також з’явилася додаткова клавіша для виклику голосового асистента Bixby. Дисплей тепер має 5,8 і 6,2 дюйма для Galaxy S8 і S8 Plus відповідно. При цьому Samsung змінила співвідношення сторін. Замість звичних 16:9 у Galaxy S8 співвідношення 18,5:9. Тепер нові смартфони більш витягнуті у висоту, без сильного збільшення в ширину. А це значить, що фактична видима площа в них менша, ніж у S7.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися