Раптове висипання? Перевірте свій iPad

Якщо на шкірі раптово виявились червоні цятки алергії, тоді варто згадати, як часто останнім часом використовувався iPad. Цей гаджет може бути причиною висипання, оскільки він містить нікель – потужний алерген. Експерти наголошують, що смартфони, планшети та ноутбуки всі містять цей матеріал і тому можуть бути причиною погіршення здоров’я. Один випадок, коли iPad став причиною алергії, вже зафіксований офіційно, повідомляє американський Педіатричний журнал.

Жертвою нікелю в планшеті став 11-річний хлопчик з американського міста Сан-Дієго. Висипання було настільки нестерпним, що дитина через нього пропускала школу. Лікарі кажуть, що причина – занадто інтенсивне щоденне використання iPad.

Спершу медики спробували лікувати хлопця традиційними методами, проте вони йому не допомагали. Розслідування показало, що дитина має алергію на нікель, а її причиною може бути iPad, який йому купили у 2010 році. Перевірка цієї здогадки показала наявність цього елемента в зовнішньому покритті гаджета. Після цього медики одягли на планшет чохол, і стан хлопця почав поліпшуватись.

Лікарі кажуть, що рівень алергії на нікель останніми роками зріс. Сьогодні від неї страждають приблизно 25% дітлахів, тоді як десятиліття назад цей показник не перевищував 17%.