Понеділок, 15 Липня, 2024

Realme Flash – перший Android з магнітною зарядкою як у iPhone

Компанія Realme може стати першою, яка випустить на платформі Android аксесуари, що нагадують магнітне заряджання на iPhone 12. Наразі виробник працює над зарядним пристроєм Realme MagDart. А першим телефоном, сумісним з ним, має стати Realme Flash.

За своїм дизайном Realme Flash має отримати викривлений екран з отвором у верхньому лівому куті для фронтальної камери. Гаджет оснащуватиметься процесором Qualcomm Snapdragon 888, 12 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ флеш-накопичувача. На задній панелі розміститься блок із трьох камер. Програмна частина буде Android 11 з фірмовою оболонкою Realme UI.

У Realme наразі працюють над двома версіями зарядного пристрою MagDart. Один із них буде тоншим та легшим і підтримуватиме бездротове заряджання потужністю до 15 Вт. Інша має бути потужнішою, хоча точна цифра поки невідома. Відомо, що вона може бути в рази вищою, оскільки цей аксесуар матиме вентилятор для охолодження.

Realme MagDart працюватиме дуже схоже на Apple MagSafe. Зарядний пристрій необхідно буде просто піднести до задньої панелі смартфона. Далі за допомогою магнітів аксесуар самостійно знайде оптимальну точку розміщення бездротових котушок заряджання.

До речі, магніти в MagSafe можуть бути небезпечними для людей з кардіостимуляторами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися