Неділя, 16 Червня, 2024

Смартфони Xiaomi отримають по 3 ГБ оперативної пам’яті після апдейту до MIUI 13

Користувачі смартфонів Xiaomi зможуть додати своєму гаджету оперативної пам’яті програмним способом. Обсяг пам’яті можна збільшити на 3 ГБ. Така можливість з’явиться після оновлення до прошивки MIUI 13.

У MIUI 13 з’явиться функція віртуального розширення пам’яті Memory Expansion. Ця опція використовує 3 ГБ флеш-накопичувача для розміщення у ній даних оперативної пам’яті.

Функція віртуальної пам’яті у MIUI 13 працює за схожим алгоритмом на аналогічну опцію в телефонах Oppo та Vivo. За умовчанням вона вимкнена, активувати її користувачі Xiaomi зможуть в налаштуваннях смартфона під управлінням MIUI 13.

Функція віртуальної пам’яті може виявитися корисною для старих та бюджетних смартфонів Xiaomi, які мають невеликий обсяг фізичної оперативної пам’яті. Проте потрібно пам’ятати, що флеш-пам’ять працює в десятки разів повільніше за оперативну пам’ять. І запис-зчитування додатків у віртуальну пам’ять може викликати значне гальмування в роботі гаджета.

Окрім цього MIUI 13 принесе також помітні візуальні зміни. Серед них – нові анімаційні ефекти, нові додатки іконок, ігрове плаваюче вікно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися