Геймплейний трейлер Reigns: Games of Thrones

Не подобається сюжет «Ігри престолів» від Р.Р. Мартіна? Вважаєш, що дії та рішення деяких персонажів нерозумні? Devolver Digital надала можливість виправити їхні помилки і переписати історію Вестеросу всього одним свайпом у Reigns: Games of Thrones.

Reigns – серія ігор, заснованих на простому й унікальному геймплеї. Гравцеві надається картка із ситуацією або проблемою, змахуючи її вправо або вліво, геймер вибирає одне з двох можливих рішень. Це рішення впливає на кількість того чи іншого ресурсу (за стандартом в Reigns їх 4), якщо один з ресурсів закінчиться – Game Over.

Reigns: Game of Thrones – це історія Вестеросу, заснована на викладеному вище геймплеї. Користувачі зможуть побачити знайомі локації, символи і величезну кількість персонажів від Джона Сноу до Серсеї  Ланністер. Усе це супроводжується «візитною карткою» серіалу – саундтреком Раміна Джаваді.

За словами розробників, фанати книг і стрічки зможуть знайти альтернативний вихід із знайомих ситуацій і повністю переписати «Гру престолів». Шанувальники ж Reigns отримають найповнішу і найбільш якісно пропрацьовану гру серії.

Reigns: Game of Thrones вже доступна в Steam, App Store і Google Play у платних розділах