Рекорди Facebook: 2,3 млрд користувачів на місяць, мінус 50 млн годин на день

Після такого звіту акції Facebook впали на понад 4%, але згодом вони навіть перевищили початкову ціну

Найбільша соцмережа світу відзвітувала про свою роботу. Facebook спостерігає суттєве зменшення свого використання – 2,3 млрд її місячної аудиторії проводить у ній на 50 млн годин менше. Однак директор соцмережі Марк Цукерберг каже, що це навіть на краще, оскільки при цьому користувачі тісніше спілкуються з друзями та близькими, що відкриває нові фінансові можливості.Facebook«Об’єднувати людей важливіше, ніж збільшувати час, який вони проводять у Facebook, – розповів Цукерберг. – Ми можемо зробити, щоб сервіс був корисним для самопочуття людей та суспільства загалом». Директор соцмережі також розповів, що останніми роками вірусні відео та пости від компаній почали витісняти важливі для людей зв’язки.

«Ми внесли зміни, з якими показуємо менше вірусних відео, щоб бути певними, що люди добре проводять час, – говорить Цукерберг. – Загалом зміни зменшили проведений на Facebook час на приблизно 50 млн годин щодня».

Після такого звіту акції Facebook впали на понад 4%, але згодом вони навіть перевищили початкову ціну. Акції соцмережі зросли до $189.

Представники Facebook також розповіли, що прибуток за останні три місяці 2017 року зріс на 20%, досягши $4,26 млрд. Виручка зросла на 47%, досягши $13 млрд.

Кількість активних місячних користувачів соцмережі склала 2,13 млрд за останній квартал. Це на 14% більше, ніж минулого року.