Вбудований у Windows антивірус буде боротися з фальшивими чистильниками реєстру та оптимізаторами ОС

Нова політика Microsoft стосується всіх програм, які дають оманливі обіцянки або негативно впливають на продуктивність системи.

У березні стане безпечніше користуватися програмами для догляду за операційною системою ПК. Microsoft запускає нову політику для чистильників реєстру та оптимізаторів, виконувати яку буде вбудований антивірус Windows Defender. Він автоматично видалятиме подібні фальшиві додатки.антивірусНова політика Microsoft стосується всіх програм, які дають оманливі обіцянки або негативно впливають на продуктивність системи. Вона також торкається інструментів, які перебільшують проблеми або спираються на тактику залякування. У Microsoft пояснюють, що програми не зможуть «використовувати тривожні або спонукальні сповіщення, які чинять тиск на споживача для вчинення купівлі чи інших дій».

Windows Defender оцінюватиме додатки таким чином:

  • небажана поведінка, спонукальні сповіщення. Серед таких сповіщень – перебільшення наявних проблем, повідомлення про необхідність заплатити, взяти участь в опитуванні, завантаженні файлу тощо;
  • пропонує, що жодні інші дії не допоможуть виправити знайдені проблеми;
  • змушує користувача діяти протягом обмеженого періоду часу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я