Понеділок, 11 Грудня, 2023

Рейтинг пилососів Philips: топ-3 найкращих моделі на думку покупців

Голландська фірма Philips – великий гравець на ринку побутової техніки для дому. Висока якість, технологічність і стильний дизайн пилососів Philips забезпечують популярність моделей на українському ринку.

Експерти інтернет-магазину «Алло» пропонують короткий огляд моделей, що користуються найбільшим попитом покупців.

Philips FC9350 / 01

Пилосос для сухого прибирання з контейнерним пилозбірником ємністю 1,5 л. Потужність приладу – 1800 Вт – гідний показник для бюджетної моделі. Фільтр тонкого очищення НЕРА 10 затримує найдрібніші частинки пилу і алергени, дозволяючи дихати свіжим і чистим повітрям. Пилосос Philips комплектується 3 насадками (пів-килим, щілинний і для пилу), керованими встановленим на телескопічної трубки замком Active Lock.

Philips FC9350 / 01. Огляд

Philips FC9912 / 01

Циклонний пилосос з системою розумної фільтрації повітря PowerCyclone 7 дозволить домогтися бездоганної чистоти: 99,95% пилових частинок, алергенів і бактерій осядуть в фільтрі HEPA 13 в процесі збирання. Споживана потужність моделі складає 2400 Вт, а потужність всмоктування досягає неймовірних 450 Вт. Philips FC9912 / 01 комплектується трьохпозиційної насадкою TriActive +, маленькою щіткою для важкодоступних зон, широкою прогумованою насадкою для швидкого збору сміття, для очищення м’яких меблів і килимів, а також фірмовою насадкою TriActive Z, розробленої для якісного очищення твердих поверхонь.

Philips PowerPro Aqua FC6408 / 01

Якщо ви не визначилися, який пилосос Philips вибрати, бездротова акумуляторна модель PowerPro Aqua FC6408/01 здивує своєю функціональністю. Відсутність шнура забезпечить свободу пересування по будинку, незалежно від розташування розетки.

Ємності батареї вистачає на годину безперервного прибирання. Прилад якісно виконує сухе і вологе прибирання, автоматично підбираючи оптимальну кількість вологи для кожного покриття. Пилосос обладнаний ергономічним контейнером для збору пилу, очищення якого здійснюється одним натисканням. Технологія PowerCyclone забезпечує очищення повітря від шерсті, пилу або пилку рослин.

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися