Субота, 2 Березня, 2024

Apple ухиляється від гарантійної заміни акумуляторів на iPhone

Журналісти телепрограми BBC Watchdog з’ясували, що Apple намагається всіляко не виконувати власну обіцянку. Кілька місяців тому компанію упіймали на сповільненні iPhone зі зношеними батареями. Щоб уникнути судової тяганини, у понад 60 судових позовах Apple згодилася замінювати акумулятори за зниженою вартістю. Однак виявилося, що Apple шукає різні способи, щоб відмовити клієнтам у цьому.

AppleЗа даними Watchdog, у деяких користувачів Apple вимагала оплати за заміну батареї в 10 разів більше, ніж пропонована нею компенсація. Подібні суми підтримка Apple обґрунтовувала знайденими в телефонах пошкодженнями, які унеможливлюють заміну батареї.

Одним з таких користувачів був Джош Ландсбург. Він відправив свій iPhone на заміну акумулятора в лютому. Через два дні він отримав листа від Apple, в якому компанія знайшла невелику вм’ятину на одній з граней телефона та затребувала понад $200 за ремонт. Після повернення мобільника Ландсбург замінив батарею у своєму телефоні самостійно в незалежній майстерні, чим порушив гарантію від Apple.

Apple відома своїм поганим ставленням до гарантійних зобов’язань щодо власних продуктів. Достатньо взяти майже будь-який гаджет, і в ньому знайдеться виробничий дефект. Сама Apple намагається пустити пил в очі користувачів, переконуючи їх у високій надійності гаджетів, хоча в суді доводить протилежне. Однак при цьому Apple є основним противником того, щоб дозволити незалежним майстерням та звичайним власникам самостійно ремонтувати свої гаджети.

Ось кілька найвідоміших прикладів виробничих дефектів пристроїв Apple від незалежного ремонтника «яблучних» гаджетів. Apple спершу не визнає наявність браку, однак коли дефект виявляється дуже масовим і загрожує судовими позовами, вона може запровадити розширену гарантію, яка іноді має умови, що неможливо виконати.

1 коментар

  1. Правильно! Народе, не купуйте Apple! Нехай не буде попиту на цю “неякісну продукцію”! Купуйте китайське — і побільше!

    Може, “Яблуко” знизить тоді на неї ціну і я зможу купувати нормальні ґаджети частіше!

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися