Субота, 15 Червня, 2024

Ринок додатків до 2021 року досягне $6,3 трильйона

На програмах для мобільних пристроїв можна заробити досить багато грошей. Згідно зі звітом аналітичної компанії App Annie, до 2021 року економіка додатків складе $6,3 трильйона. У 2016 році цей показник склав $1,3 трильйона – на 380% менше прогнозованої суми.

додатків

App Annie пов’язує сильний стрибок глобального ринку додатків з тим, що все більше людей купують смартфони і користуються мобільними програмами для них. Експерти також відзначають, що люди проводять у додатках усе більше часу. Очікується, що у 2021 році сукупний час взаємодії з мобільними програмами сягатиме 3,5 трильйонів годин. У 2016 році люди витратили на використання додатків 1,6 трильйона годин.

Одним із найбільших двигунів зростання мобільної економіки, пишуть App Annie, є мобільна комерція, зокрема, купівля речей через додатки. Аналітики вважають, що більше людей почнуть використовувати смартфони для шопінгу. Жителі Китаю і Азіатсько-Тихоокеанського регіону вже зараз знаходяться на вершині мобільної комерції.

«Порівняно з американськими споживачами ймовірність купівлі китайськими споживачами їжі і бакалійних товарів через їхні додатки майже втричі вища. Імовірність переказу грошей за допомогою додатків удвічі вища, а ймовірність витрати наявного доходу на щось з мобільної сфери у чотири рази вища», – відзначають експерти.

App Store з додатками для iOS є найбільшим магазином програмного забезпечення й у 2021 році зросте до $60 мільярдів. Проте Google Play і сторонні магазини додатків для Android у сукупності до кінця року обженуть iOS.

У 2016 році в США 66 видавців заробили перший мільйон доларів (без обліку виручки від реклами) з випущених додатків для iOS. У Google Play їхня кількість становить 39, що в 1,7 рази менше. Для порівняння, у 2015 році кількість таких видавців була 34 і 14 в App Store і Google Play відповідно.

Найприбутковішою галуззю є ігри. В App Store 47% усіх додатків-мільйонників є іграми, а в Google Play – майже 75%. Крім того, користувачі iOS більше налаштовані купувати не тільки гри, але і різні утиліти, програми для обробки фото і відео та інший контент. У Google Play окрім ігор користувачі витрачають гроші на програми з категорій «Розваги» та «Соціальні мережі».

Дослідники прогнозують, що дохід App Store у 2017 році досягне $40 мільярдів. Google Play і сторонні магазини забезпечать дохід на рівні $21 млрд і $20 мільярдів відповідно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися