Вівторок, 23 Липня, 2024

Роботи відкриють Місяць кожному

Хоча технологія ракет не дозволяє вільно літати в космічному просторі, побувати на Місяці все-таки можливо. Поїздка буде віртуально-реальною, а її організатором виступає Університет Карнегі-Мелона. З нею можна буде на власні очі побачити те саме, що бачила команда Аполлона 11 майже 45 років тому.

Свій варіант космічної мандрівки науковці роблять для участі в конкурсі Google Lunar Xprize, який має на меті стимулювати розвиток мандрівок на Місяць виграшним фондом у $30. Однак замість відправлення ракети з туристами вчені пропонують запустити туди робота телеприсутності. Ним керуватимуть глядачі на землі, які одягнуть окуляри віртуальної реальності Oculus Rift та будуть бачити все так, ніби самі знаходяться на Місяці. Для цього він підтримуватиме навіть рухи голови користувача.

Розроблений науковцями Університету Карнегі-Мелона робот телеприсутності

Запуск робота на ракеті Falcon 9 планують у 2016 році. Якщо перша спроба вийде вдалою, тоді науковці хочуть наводнити Місяць сотнями таких машин та роздавати окуляри Rift у школах. «З гаджетом Oculus у кожному класі діти зможуть самі пережити те, що до сьогодні бачили лише 12 людей», – кажуть розробники.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися