Неділя, 14 Квітня, 2024

Samsung радить не встановлювати Windows 10 на свої ноутбуки

Microsoft і Samsung є давніми партнерами на комп’ютерному ринку. Але при цьому південнокорейський гігант радить своїм користувачам не встановлювати Windows 10. Це попри те, що офіційний сайт Samsung закликає оновитися до останньої версії ОС Microsoft.

111

Пораду утриматися від переходу на Windows 10 дала нещодавно техпідтримка Samsung у відповідь на запит одного з користувачів ноутбука Samsung NP-R590. Він зв’язався з підтримкою, бо його бездротовий адаптер Broadcom не працює з новою ОС. «Чесно, ми не рекомендуємо встановлювати Windows 10 на будь-який ноутбук чи комп’ютер Samsung. Ми співпрацюємо з Microsoft над цією проблемою, – написала техпідтримка у відповідь. – Драйвери на нашому веб-сайті несумісні з останньою версією Windows. Зазвичай ми рекомендуємо залишити поточну версію ОС, а ми оновимо її, як тільки Windows 10 не матиме проблем з ноутбуками, комп’ютерами та навіть моніторами Samsung».

Користувачі почали скаржитися на проблеми з девайсами Samsung майже відразу після виходу Windows 10 – це сталося близько року тому. Вони не можуть нормально встановити Windows 10, а коли їм це вдається – система працює зі збоями. Спільними зусиллями користувачі виявили проблемну серію гаджетів: це моделі з індексом R, які мають бездротовий адаптер Broadcom, а також використовують Phoenix BIOS.

Журналісти The Register зв’язалися з Microsoft та запитали, коли можна очікувати сумісні драйвери. У корпорації відповіли відпискою: «Microsoft та Samsung націлені на Windows 10, і ми тісно працюємо разом, щоб надати максимальну зручність при переході».

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися