П’ятниця, 21 Червня, 2024

Роботи-собаки ціною $150 000 почали охороняти стартовий майданчик космічних ракет у США

Собаки-роботи проходять випробування і можуть стати частиною патруліів Космічних сил США. Роботи охоронятимуть периметр космічного майданчика на мисі Канаверал. Чотириногі боти вартістю 150 000 доларів можуть оснащуватися широким спектром оптичних і акустичних датчиків, що дозволяє їм служити «очима і вухами» навколо чутливих ділянок бази.

Відповідно до заяви Міністерства оборони, вони використовуються для патрулювання, щоб заощадити значну кількість робочих годин.

Space Launch Delta 45 – підрозділ, відповідальний за всі операції космічного запуску з Космічного центру Кеннеді та мису Канаверал – використовував принаймні двох собак-роботів Vision 60 (Q-UGV). .

Роботами, створеними компанією Ghost Robotics, можна керувати як автономно, так і за допомогою людини-контролера. Вони також можуть мати антени, що дозволяє їм швидко розширювати мережі за межі існуючої інфраструктури або в місцях, де такої інфраструктури немає.

Крім військового використання, є надія, що машини потенційно можуть бути використані під час надзвичайних ситуацій та перевірок на промислових об’єктах.

На виставці армії США в жовтні минулого року один із роботів-собак був озброєний 6,5-мм снайперською гвинтівкою Creedmoor, здатною точно вражати цілі з відстані більше кілометра.

Безпілотну гвинтівку спеціального призначення розробили на базі однієї з існуючих конструкцій чотирьохногого безпілотного наземного транспортного засобу Ghost Robotics.

Нещодавно робопсів від компанії Boston Dynamics запропонували відкопати загублені на сміттєзвалищі $176 млн. Жорсткий диск з криптовалютою на таку суму за нинішнім курсом британець викинув на смітник в 2013 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися